Müşteri Hizmetleri

Hakkımızda

Hakkımızda;

ALANINDA UZMAN GÜVENİLİR KADRO
   Keşif Danışmanlık A.Ş. Olarak 2008’den bu yana alanında uzman profesyonel kadromuzla operasyon merkezimiz Ulutek Teknopark ‘ da  olmak üzere İSTANBUL, BURSA, ANKARA, İZMİR de faaliyet göstermekteyiz. Siz değerli yol arkadaşlarımıza  daha kaliteli hizmet sunmak için kendimizi geliştirmeye her zaman daha iyisi için çalışmaya devam ediyoruz.

KALİTELİ HİZMET , GERÇEK REFERANSLAR
   10 Yıllık danışmanlık kariyerimizde ”BİNLERCE” projede imzamız yer almaktadır. Doğru zamanda doğru kişiye doğru hizmet felsefemiz ile sadece müşteri listemizi değil referans listemizi de güçlendirdik.

TEK BİR NOKTADAN KAPSAMLI DANIŞMANLIK HİZMETİ
   Geniş hizmet alanımızla firmanızın ”BÜTÜN DANIŞMANLIK İŞLERİNİ”, Desteklerden yararlanma, başvuru dosyalarının hazırlanması, proje hazırlanması, proje yazımı, teknik ve mali raporlarının hazırlanması, sına-i mülkiyet tescil işlemleri ve ödeme takiplerinin yapılması gibi tüm önemli süreçlerini sizin için profesyonel kadromuz ile gerçekleştirip size kaliteli bir danışmanlık hizmeti sunmak adına çalışıyoruz.

AKLINIZDA NE VARSA BİZ YANINIZDAYIZ
   Keşif Ailesi olarak önceliklerimiz arasında destek (teşvik) almak isteyen firmaların projelerinin eksiksiz hazırlanması, sürdürülmesi ve sunulması aşamalarında sizlere en kaliteli ve güvenilir danışmanlık hizmetini sağlamak yer almaktadır.
Diğer bir önceliğimiz ise Sına-i Mülkiyet, Belgelendirme vb. tüm işlemlerimizde size en hızlı, uygun ve en kaliteli hizmeti en zahmetsiz şekilde sağlamak yer almaktadır.

DÜRÜST STRATEJİ GELİŞTİRME
   Firmamızın yoluna sağlam ve emin adımlarla ilerlemesi adına doğru danışmanlık firmasıyla çalışmak en etkili stratejilerden biridir. Firmamız 10 yıllık bilgi ve birikimi ile  sadece danışmanınız değil ”DOSTUNUZ” olmak arzusundadır.
 

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.